Flappy Bird Yakın Zamanda Geri Dönüyor

0
815

 

Son zamanlarda tüm dünyayı kendine bağımlı hale getiren Flappy Bird‘ün yazılımcısı Dong Nguyen, oyunun App Store ve Google Play Store’da tekrar yer alacağını twitter’dan duyurdu.

iOS ve Android işletim sistemlerinde çıktıktan çok kısa bir süre hit olmayı başaran Flappy Bird oyunu ilk etapta çok basit kontrolleri ile oynanması kolay bir oyun gibi görünmüştü. Ama oyuncular bir kaç bölüm geçtikten sonra zorluğunu hissettiren ve yapılabilirliği zor olan oyunla karşı karşıya kaldı. Oyunu başarılı bir şekilde oynama sırrı ise odaklanmaktan geçiyor. Bir saniyelik bir göz kayması size oyunu en baştan oynamanıza sebep olabiliyor.

Oynarken kendisinin bile canını sıkıyordu

Geliştiricisine günde 50.000 Dolar’ı aşkın gelir getiren Flappy Bird, sürpriz bir şekilde App Store ve Google Play Store’dan kaldırılmıştı. Kendi oyununu bir başarı olduğunu gören ancak oyundan nefret ettiği için geçtiğimiz haftalarda mağazalardan kaldıran geliştirici Dong Nguyen, Flappy Bird’ü yeniden yayınlayacağını duyurdu.

Flappy Bird tekrar mağazalara dönüyor!

Bir Twitter kullanıcısının Flappy Bird App Store’a geri gelecek mi? sorusuna “Evet ama yakında değil” diye cevap veren D.Nguyen, Flappy Bird oyununun kaldığı yerden devam ettirecek gibi görünüyor. Oyunu biraz daha geliştirerek yeni özelliklerin eklenebileceğini daha önceki röportajlarında dile getirdi.

flappy-bird

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here