Android 4.4.3 Stabiliteye Önem Verecek!

0
772

android kit kat

Yakında yayınlanmasını beklediğimiz Android 4.4.3 Kitkat, küçük çaplı bir güncelleme olsa da Android cihazların hızlanmasını be kullanılabilirliğini arttıracak.

Android 4.4.3 Kitkat güncellemesi ile ilgili yeni bir fikir ortaya atıldı. Küçük bir güncelleme olarak gözüksede, Android cihazların stabilitesini arttıracağı söylenen Android 4.4.3 Kitkat’ın önümüzdeki günlerde Nexus cihazları için yayınlanacağı tahmin ediliyor.
ROM geliştiricilerden LlabTooFeR’ın söylediklerine göre Android 4.4.3, kamera problemleri, WiFi ve bağlantı sorunları gibi ROM geliştiricilerin başına sıkıntı olan tüm problemleri çözecek. Kitkat sürümleri programcılarına göre çok daha stabil gözüksede kullanıcıların hala daha stabilite problem yaşadığı ve cihazlarında ufak tefek problemler olduğunu sürekli bildiriliyordu.

Android 4.4.3 Son Kullanıcılar Tarafından Fark Edilmeyebilir

Android Police sitesine yakın bir kaynağın söylediğine göre, Google Android 4.4.3 Kitkat güncellemesinde yenilikler yapacak ancak bu yenilikler kullanıcılar tarafından fark edilmeyebilir. Eğer Akıllı Cihazları sadece telefon, internet ve mesajlaşma gibi anlık ve günlük işler için kullanıyorsanız büyük ihtimalle güncellemenin yenilikleri pek göremeyeceksiniz.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here